KONST / Litografier / Färglitografi 9241275
nr 924 1275
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Christina Knall (f. 1947), 218/290, signerad, motivet: 60x46
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 november 2014
kl 19:39:30
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr